Arzu
(Ataşehir)
Yaş
:20
Boy
:1.64 cm
Kilo
:52 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Ataşehir Escort Arzu


Merhaba sizi zekten delirtecek olaran seks tanrıcanız Arzu burda.İstanbul Ataşehir bölgesinde ikamet ediyorum.20 yaşında, 1.64 cm boyunda ve 52 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Evim dışında başka yerde randevulaşmıyorum.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal isteklerinizi geri çeviriyorum anal yapmıyorum.Cim/Cif taleblerinizi geri çeviriyorum yapmıyorum.

Ben aktif bir kişiyim. Spora bayılıyorum, bu yüzden sağlıklı bir yaşam tarzı kuracağım. Serbest zamanımda sağlıklı yemek pişirmeyi severim. Bence her bayan uygun durmalı. Spor karşılaşmalarını izlemekten hoşlanıyorum. Sevgili adamımla bazı spor maçlarını izlemek ilginç olacaklarına inanıyoruz. Boş zamanımı ailenle geçirmekten hoşlanıyorum. Bana bir çok olumlu duygu verir.

Kendim hakkında konuşmanın kolay bir şey olmadığını söylemeliyim çünkü kendinize bir kenara bakmak zor ama aynı zamanda kimse sizi senden daha iyi tanıyor değil! İnsanlara dürüstlük, şefkat, adalet ve zeka anlayışından dolayı teşekkür ediyorum. İnsanlar kaba ve agresif olduğunda hoşlanmam. Bazen sağlık ve zevk için farklı spor oyunları oynuyorum. Genellikle voleybol, basketbol, ​​tenis ve bazen futbol gibi oyunlar oynuyorum.

Ben aktif bir kişiyim. Spora bayılıyorum, bu yüzden sağlıklı bir yaşam tarzı kuracağım. Serbest zamanımda sağlıklı yemek pişirmeyi severim. Bence her bayan uygun durmalı. Spor karşılaşmalarını izlemekten hoşlanıyorum. Sevgili adamımla bazı spor oyunlarını izlemek ilginç olacaklarına inanıyoruz. Boş zamanımı ailenle geçirmekten hoşlanıyorum. Bana bir çok olumlu duygu verir.

Ruh eşimi bulup güçlü bir aile kurmak istiyorum. Çok hassas olduğumdan ve sevgilimle paylaşmak istiyorum. Umarım en sevdiğim adamı en yakın gelecekte bulacağım.

Günüme iyi müzikle başlamak isterim. Bence, günümü harika bir şekilde başlatmamda bana yardımcı oluyor. Sabah biraz keyif alıyorum. Bütün gün boyunca bana çok enerji getiriyor. Bundan sonra lezzetli kahve içmeyi tercih ediyorum.

Dürüst olmak gerekirse, evimi ya da böyle bir şeyi temizlemekten hoşlanmam. Belki biraz garip, ama kıyafetlerimi ütülmekten hoşlanıyorum. Buruşuk kıyafetleri sevmiyorum. Bence harika bir görünüme sahip olmalıyım.

Ailem o kadar da büyük değil. Annem ve babamla yaşıyorum. Hiç sıkılmıyoruz. Her hafta sonu birlikte geçirmeyi deniyoruz. Ailemle vakit geçirmeyi de seviyorum.