Özlem
(Mecidiyeköy)
Yaş
:24
Boy
:1.72 cm
Kilo
:56 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Mecidiyeköy Escort Özlem


Ben Özlem bir daha bu ismi unutamayacaksınız.İstanbul Mecidiyeköy bölgesinde ikamet ediyorum.24 yaşında, 1.72 cm boyunda ve 56 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Kendi evim dışındaki randevulara çıkmıyorum.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal birliktelik asla yapmıyorum.Cim/Cif ten hoşlanmıyorum ve yapmıyorum.

Ben aktif bir bayanım. Aynı yerde oturmam benim için çok zor. Ben her zaman bir şeyler yapmam lazım Koşuya bayılıyorum. Hava açık havada özellikle çok vakit geçirmeye çalışıyorum. Çocuklarla vakit geçirmeyi seviyorum. Genellikle parkta yürürüz. Kremenchug yeşil bir şehirdir. Burada çok harika yerler var. Belki bir gün burada senin rehberin olacağım? ;) Sinemaya gitmeyi seviyorum. Ve tabii ki de evde film izlemekten hoşlanıyorum. Yüzmeyerek yaşayamam. Ben suda bir balık gibiyim! Belki daha hızlı kim rekabet edebiliriz? ;)

Ben, bu hayattan ne istediğini bilen, komik, samimi bir bayanım. Spora ve aşırıya bayılıyorum. Örneğin, geçmişte Dinyeper'de yüzdüm. Ve bundan gurur duyuyorum. Ben olumlu bir bayanım. Şaka yapmayı seviyorum. Yüzümde bir gülümseme olmadan yaşayamam. Ben rahat bir bayanım. Herkesle ortak bir dil bulabilirim.

Ana hedef, mutlu bir aile yaratmaktır. Sevmek ve sevilmek hayal gören bir erkek arıyorum. Ona bütün ihale duygularımı vermeye hazırım. Ayrıca küçük hayallerim var. Örneğin, tüplü dalış ve su kayağı denemek istiyorum.

İki çeşit tipik günüm var. İlki benim çalışma günüm, diğeri benim tatil günüm. Çalışma programım alışılmadık. 3 gün boyunca çalışıyorum ve sonra 2 gün tatil yapacağım. Genelde sabah saat 8.30'da başlayıp 7'de bitiriyorum. Ailemle akşam geçiriyorum. Eğer bir günümde spor yapmak hoşuma gidiyor. Genellikle evimi temizlerim ve bütün ev işlerini yaparım. Eğer çocuklar evde ise, biz yürüyüşe çıkıyoruz. Tamamen eğlenmek istiyoruz.

En önemlisi temizliği seviyorum. Genellikle müzik dinlerim ve evde her şeyi temizlerim. Tabii ki yemek pişiririm ve başka görevleri yerine getiririm. Ancak bana çok hoş duygular getirdiğini söyleyemem. Yapılması gereken bir şey.

Ksusha gülümser ve büyüleyici bir bayan. Oldukça dikkat çekici bir görünümü var ama basit bir tutum sergiliyor. Sanki kayıtsız ringletleri onun etrafında dolaşıyormuş gibi görünüyordu, onun için biraz kabarık görüntü yaratıyordu. Bu kadar enerjik ve karizmatik hanımefendisine yanını seven bir hayat arkadaşı aramamız için yardımımızı umuyor. Size gülümseyebilir ve sizin üzerinizdeki etkiden kendiniz karar vermeniz gerekir.