Demet
(Mecidiyeköy)
Yaş
:23
Boy
:1.64 cm
Kilo
:56 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Mecidiyeköy Escort Demet


Özel partner Demet sizleri bekliyor.İstanbul Mecidiyeköy semtinde görüşme yapmaktayım.23 yaşında, 1.64 cm boyunda ve 56 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Kriterlerim gereği kendi yerimden başka yerde hizmet vermiyorum.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal sevişme asla yapmıyorum.Cim/Cif sevmiyorum ve yapmıyorum.

Boş zamanımı ailem ve küçük kızımla geçiriyorum. Doğada, parkta yürürken, hayvanat bahçesi ziyaretinde ve sadece haftanın çalışmasından sonra serbest zaman geçirmenin tadını çıkarıyorum. Hoşlanıyorum iletişim ve arkadaşlarımla bir araya gelip sinemaya gitmekten hoşlanıyorum. Sporu seviyorum ve spor salonunu ziyaret ediyorum. Ayrıca dans derslerini de ziyaret ediyorum ve beni iyi durumda tutuyorlar.

İlk adımı atmaktan korkmayın! Benimle mutlu olmak isteyen, bir aile yaratmak isteyen bir adam bekliyorum !! Kalbim aşkla doludur !!

Ben aileyi hayal ediyorum ve yakında evleniyorum. Boşandım, fakat vazgeçmiyorum ve mutlu olmaya değer olduğuma inanıyorum. Adamımla birlikte her şeye karar vereceğiz, gelecek için plan yapacağız ve onları birlikte yaşayacağız!

Genellikle sabah erkenden uyanıyorum, çünkü kızıma kahvaltı hazırlamalı ve anaokuluna götürmeliyim. Sonra işe gidiyorum. Akşam akşam yemeği hazırlarken, kızımla ev ödevi yaparım. Spor salonuna haftada üç kez, haftada iki kez dans dersleri alıyorum. Hafta sonlarında açık havada vakit geçirmeyi ve bisiklet sürmeyi severim.

Ben tembel bir bayan değilim. Evde her şeyi yapabilirim. Evimi temizlemeyi seviyorum. Her Ukraynalı hanımefendi gibi yemek pişirmeyi de seviyorum! Vareniki, borsch ve elmalı turtaı seveceksin))

Ailem aileden, annemden, küçük kız kardeşimden (zaten evlendiyse ve kendi ailesi olan) babamdan ve kızımdan oluşuyor. Biz birbirimize çok yakınız ve aramızdaki güçlü bağlantımıza değer veriyorum. Güven, saygı, anlayış ve sevgiye dayanan güçlü bir aile de kurmayı umuyoruz !! Kızımla yaşıyorum ve gerçek bir erkeğin hayatımıza gelmesini diliyorum!